16 травня День Біблії

Щорічно, 16 травня святкують День Біблії, яке в Чернівцях започаткувала благодійна організація "Живи, Буковино". В рамках Свята Біблії Інститут післядипломної педагогічної освіти організував та провів онлайн-вебінар на тему "Біблія в моєму житті". Відкрила онлайн-вебінар Анастасія Кушнір - учениця 5 класу Рингацької гімназії Новоселицької міської ради. До участі також приєдналися педагогічні працівники КУ "Центр ПРПП" разом з Буздуган Тамарою Вікторівною  - вчителькою початкових класів та християнської етики Динівецького ліцею. #День Біблії2024 #НПВБуковини2024

16:59 16.05.2024

Показовий виступ рою «Характерники» Новоселицького ліцею №3

Показовий виступ рою «Характерники» Новоселицького ліцею №3, переможців районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) під час територіального етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”). (фото і відео репортаж)

16:32 16.05.2024

16 травня 2024 року відбувся територіальний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”). У наш нелегкий, тривожний час, коли український народ безстрашно відстоює незалежність і цілісність рідної України, важливим завданням, всіх дорослих і юних громадян є плекання у своїх душах патріотичних почуттів, національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Джура» («Сокіл») – це системна форма позакласної роботи з національно-патріотичного виховання учнівської молоді, один з найважливіших заходів реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді. На урочистому відкритті змагань були присутні рої всіх закладів освіти громади: старша, середня і молодша групи.  Під час урочистого відкриття територіального етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) до учасників змагань звернулась Новоселицький міський голова Марія Нікорич: «Я щиро вітаю учасників гри – юних патріотів і бажаю кожному з вас успіхів, наполегливої і справедливої боротьби у грі. Успішних стартів і переможного вам фінішу! А нашій Україні – перемоги!» Також, Марія Іллінічна вручила подяки та подарунки переможцям вікторини до Дня Європи: Скіцко Юрію, учню 2 класу Котелівського ліцею; Ванзяку Максиму, учню 10 класу Котелівського ліцею; Рокочі   Анні, чениці 8 класу Новоселицького ліцею №3.  А всі заклади освіти отримали спортивний інвентар для занять фізичною культурою і спортом.         А далі відбулись змагання.  «Джура» - це дружба, наполегливість ,воля до перемоги; це чудова і чесна гра. Хай живе « Джура»!

16:26 16.05.2024