Новини

Знай наших! Педагоги Новоселицької громади вкотре доводять: вони – кращі з кращих!

Відбувся XVIII Всеукраїнський фестиваль–конкурс «Учитель року предметів духовно–морального спрямування – 2024», в якому заклади освіти Новоселицької громади представляла вчитель та заступник директора з навчально-виховної роботи Рингацької гімназії Ірина Іллівна Ватаманюк.

10:04 26.02.2024

Відкривай та розвивай!

На минулому тижні Новоселицька громада отримала 33 навчально-розвиткових боксів "Відривай та розвивай" для закладів дошкільної освіти.

10:03 26.02.2024

ПАМ’ЯТАЄМО ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ…

20 лютого в Україні відзначають День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Цього дня ми віддаємо шану, всім тим, хто загинув заради європейського майбутнього нашої країни, хто боровся заради справедливості й законності в Україні.

10:04 20.02.2024

Заклади освіти Новоселицької територіальної громади: «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги». Волейбол.

18 лютого на базі Новоселицького ліцею №1  відбувся  ІІ (територіальний) етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед хлопців і дівчат, в якому взяли участь 15 команд закладів загальної середньої освіти. Змагались 70 дівчат та 80 хлопців.

09:50 19.02.2024

Відбулася зустріч начальника відділу освіти із лідерами профспілкових організацій

16 лютого 2024 року відбулася зустріч Аделіни Руснак, начальника відділу освіти Новоселицької міської ради із лідерами первинних профспілкових організацій закладів та установ освіти Новоселицької міської територіальної громади.

15:11 16.02.2024

З Днем єднання України!

Сьогодні особливий день для кожного українця. 16 лютого український народ вже третій рік поспіль святкує День єднання України, яке стало невіддільною частиною наших календарів.

08:59 16.02.2024

До закладів освіти Новоселицької ТГ надійшла нова партія підручників

Протягом лютого 2024 року до закладів освіти Новоселицької ТГ продовжують надходити нові підручники для учнів 5-6 класів. Відповідно до замовлень, здійснених педагогами закладів освіти,  для учнів 5-х і 6-х  отримано 1325 примірників з наступних предметів:

17:38 15.02.2024

ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА ПЕДАГОГА НОВОСЕЛИЧЧИНИ

У Всеукраїнському конкурсі методичних моделей закладів загальної середньої та позашкільної освіти з національно-патріотичного виховання дітей та молоді «ВИХОВАТИ ОСОбИСТІСТЬ», який проводився у місті Київ.

18:54 02.02.2024

ДЯКУЄМО ЗА РОБОТУ, ТАЛАНТ І КРЕАТИВНІСТЬ

Педагоги Новоселицької громади вкотре доводять: вони – кращі з кращих! І нині, в умовах війни, попри всі труднощі, з честю виконують непросту освітянську місію,  вдосконалюючи при цьому свою майстерність. А ще – діляться своїм досвідом, знаходять час для участі у фахових  конкурсах і виступають в ролі експертів.

17:02 26.01.2024