ІІІ НеКонфереція: зустріч вчителів освітньої галузі "Технології"

23 квітня відбулася зустріч вчителів трудового навчання закладів освіти Новоселицької ТГ в рамках ІІІ НеКонфернції педагогічних працівників закладів освіти Новоселицької МТГ з теми: «Професійна компетентність педагога як показник його особистісного розвитку та запорука успішного навчання учнів».

15:47 23.04.2024

ІІІ НеКонфереція: зустріч вчителів курсів духовно-морального виховання

22 квітня відбулася зустріч педагогів духовно-морального виховання в рамках ІІІ НеКонфернції педагогічних працівників закладів освіти Новоселицької МТГ з теми: «Професійна компетентність педагога як показник його особистісного розвитку та запорука успішного навчання учнів»

14:34 22.04.2024

ІІІ НеКонференція: зустріч фахівців психологічної служби

В рамках ІІІ НеКонференції педагогічних працівників закладів освіти Новоселицької МТГ з теми: «Професійна компетентність педагога як показник його особистісного розвитку та запорука успішного навчання учнів».

14:30 22.04.2024

Випускники-2024 для майбутніх поколінь

З нагоди відзначення Дня навколишнього середовища (Дня довкілля) випускники закладів освіти Новоселицької територіальної громади долучились до Загальнонаціональної акції єднання та віри «Випускники-2024 для майбутніх поколінь», яка відбулась 19 квітня 2024 року.

14:33 19.04.2024

Триває щорічна Всеукраїнська акція «За чисте довкілля». Новоселицький ліцей №3

Завдяки учням та колективу Новоселицького ліцею №3, які долучились до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля», новими насадженнями замайоріла шкільна територія. Запанували чистота і затишок.

14:31 19.04.2024

Триває щорічна Всеукраїнська акція «За чисте довкілля». Рингацька гімназія

Дружньою командою працювали учні та колектив Рингацької гімназії, долучившись до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Завдяки дружньому колективу територія школи засяяла новими барвами.

14:08 19.04.2024

Триває щорічна Всеукраїнська акція «За чисте довкілля». Слобідська гімназія

Ошатним став центр села Слобода. Чистотою засяяла територія Слобідської гімназії. Учні та колектив долучились до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля», прибравши частину локацій на території села та територію школи.

14:04 19.04.2024

За чисте довкілля і найменші жителі Новоселицької громади. ЗДО "Ясне сонечко" м.Новоселиця

Маленьки вихованці ЗДО «Ясне сонечко» міста Новоселиця разом з вихователями  старано прибирали територію закладу. Квити, висаджені малюками, тепер милують око відвідувачам.

14:01 19.04.2024