День Європейської кооперації

29 вересня 2022 року на центральній площі міста Новоселиця відбулося відзначення Дня європейської кооперації, основною метою якого є утвердження спільних із Європою цінностей, спільної історії та майбутнього!

15:30 29.09.2022

Відзначення кращих позашкільників області

У неділю, 25 вересня Україна відзначила День позашкілля. З цієї нагоди Департаментом освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації відзначено кращих працівників позашкілля Буковини! Серед них Маєруца Аліна Леонідівна, керівник гуртків КЗ "Центр позашкільної освіти" Новоселицької міської ради.

09:32 27.09.2022

З Днем позашкілля!

Так склалось символічно, що свято Позашкілля ми відзначаємо саме восени.  Як гарна, погожа осінь обдаровує нас своїми багатствами, так і педагоги, працівники позашкільної освіти дають дітям неоціненні скарби людських якостей, які є такими важливими у житті.

13:59 25.09.2022

Відбулася чергова робоча нарада керівників закладів загальної середньої освіти Новоселицької та Мамалигівської територіальних громад

23 вересня 2022 року відбулася чергова робоча нарада керівників закладів загальної середньої освіти Новоселицької та Мамалигівської територіальних громад, організована відділом освіти Новоселицької міської ради.

15:23 23.09.2022

Країна дитячих мрій

15 вересня в комунальному закладі «Центр позашкільної освіти» Новоселицької міської ради відбувся День відкритих дверей - традиційне свято, яке щороку відчиняє двері учнівству громади до країни творчості, креативності та нових перемог.

19:45 15.09.2022

Актуальні питання організації освітнього процесу обговорено на нараді із керівниками закладів освіти

12 вересня відділом освіти Новоселицької міської ради організовано та проведено робочу нараду із керівниками закладів дошкільної та загальної середньої освіти.

16:12 12.09.2022

Пам'ятаємо. Співчуваємо...

Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу смерті Гончарової Маріанни Борисівни - прекрасної Людини, Письменниці, талановитого Педагога.

16:37 06.09.2022