Департаментом освіти відзначено учнів-волонтерів

З нагоди відзначення 5 грудня Міжнародного дня волонтера Департаментом освіти і науки обласної державної адміністрації (обласної військової адміністрації) відзначено кращих благодійників серед учнівської та студентської молоді.

15:17 05.12.2022

Зі святом, волонтере!

Щороку 5 грудня відзначається Міжнародний день волонтера, запроваджений Генеральною Асамблеєю ООН в 1985-му році. Основною ідеєю започаткування свята був і залишається заклик та спонукання людей у всіх сферах діяльності пропонувати свої послуги як волонтерів.

11:51 05.12.2022

Відбулася нарада із керівниками закладів освіти

Сьогодні, 25 листопада 2022 року, в сесійній залі Новоселицької міської ради відбулася нарада із керівниками закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Новоселицької територіальної громади.

11:40 25.11.2022

Національно-патріотичне становлення молоді

З нагоди Дня Соборності України Інститут політико-правових та релігійних досліджень за підтримки органів державної влади, місцевого самоврядування, провідних творчих та громадських об’єднань та наукових установ проводить Всеукраїнський конкурс творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді».

11:06 25.11.2022

День Гідності та Свободи в закладах освіти Новоселицької ТГ

Сьогодні, 21 листопада, українці відзначають державне свято – День гідності та свободи. З цієї нагоди в закладах освіти Новоселицької територіальної громади відбулися флешмоби, виховні справи та інші різноманітні заходи, спрямовані на виховання в учнівської молоді ціннісного ставлення до держави, громадянської позиції, патріотизму.

15:17 21.11.2022

З Днем Гідності та Свободи!

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Саме цього дня розпочалися дві доленосні для країни події: Помаранчева революція 2004 року та Революція Гідності 2013 року, що стали історичними віхами вже новітньої незалежної України.

13:58 21.11.2022

Відбулася обласна виставка-конкурс "Космічні фантазії"

Підведено підсумки обласної виставки-конкурсу "Космічні фантазії", яка проходила на базі комунального закладу "Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді" у форматі «онлайн». На виставці були представлені творчі роботи вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти Буковини.

16:51 10.11.2022

Вітаємо призерів Всеукраїнського родинного конкурсу «Український коровай»!

У жовтні 2022 року Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді МОН України було організовано і проведено щорічний Всеукраїнський родинний конкурс «Український коровай».

09:24 10.11.2022

Українці вже 22 роки поспіль пишуть Всеукраїнський диктант національної єдності. Але цьогоріч він особливий, адже ми відчуваємо цю єдність дуже гостро. Трепетною для багатьох українців, які змушені були покинути всій дім, була й назва твору - "Твій дім". Учні та педагоги Новоселицької та Мамалигівської громад долучилися до написання радіодиктанту.

17:02 09.11.2022