Новини

Відбувся новорічний святковий концерт комунального закладу «Центр позашкільної освіти»

Святкування Нового року поєднує в собі найрадісніші почуття миру, любові і взаєморозуміння. Це свято асоціюється з новими починаннями, безліччю подарунків, здійсненням заповітних бажань.

16:32 27.12.2022

Задонать книгу українським дітям

Департамент освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації ініціював проведення благодійної акції «Задонать книгу українським дітям» (далі – Акція), яка покликана зібрати україномовні книги для передачі дітям, які через війну були змушені переїхати за кордон.

08:36 27.12.2022

Заклади Новоселицької ТГ взяли участь в грантовій програмі підтримки освіти румунською мовою

5 закладів освіти Новоселицької територіальної громади взяли участь в грантовій програмі підтримки освіти румунською мовою, ініційованою Генеральним консульством Румунії в Чернівцях, профінансованої Департаментом для Румун Звідусіль (Румунія) та реалізованого громадською організацією «Асоціація вчителів етнічних румун України».

13:05 12.12.2022

25 листопада 2022 року у м.Харків в онлайн-режимі відбулася Всеукраїнська краєзнавча конференція учнівської молоді «Шляхами мандрів Григорія Сковороди», присвячена 300-річчю з дня народження Г.С.Сковороди.

11:33 12.12.2022

Відбулася онлайн-конференція «Феномен Григорія Сковороди від минулого до сучасності: культурний, літературний, філософський»

8 грудня 2022 року відділом освіти Новоселицької міської ради було проведено онлайн-конференцію учнівської молоді «Феномен Григорія Сковороди від минулого до сучасності: культурний, літературний, філософський».

09:03 10.12.2022

2 педагогів Новоселицької ТГ успішно пройшли сертифікацію!

Сертифікація педагогічних працівників – це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей педагогічного працівника, що здійснюється шляхом незалежного тестування, самооцінювання та вивчення практичного досвіду роботи.

10:37 09.12.2022

6 грудня - День Збройних сил України!

З Днем Збройних Сил України вітаємо наших воїнів! Всіх доблесних і хоробрих чоловіків і жінок, які потужною стіною захищають свою рідну Україну від окупанта!

08:35 06.12.2022