Відбулася інтерактивна освітня виставка «Mental Тrek»

У межах проєкту експерти MH4U разом із громадською організацією «Альянс за громадянські права» створили інтерактивну освітню виставку «Mental Тrek», яка навчає суспільство дбати про своє психічне здоров’я.

10:52 26.10.2022

Відбулося засідання обласної Авторської творчої майстерні

Сьогодні, 20 жовтня 2022 року, на базі КУ «Центр ПРПП» Новоселицької міської ради відбулося засідання Авторської творчої педагогічної майстерні в онлайн-режимі на тему «Педагогіка партнерства: стейкхолдери науково-методичного супроводу професійного зростання педагогічних працівників» для директорів, консультантів центрів професійного розвитку педагогічних працівників, керівників територіальних професійних/фахових спільнот, заступників директорів закладів загальної середньої освіти, керівників авторських творчих педагогічних майстерень Чернівецької області.

16:14 20.10.2022

Відбулися змагання з воєнізованого кросу

18 жовтня 2022 року в м.Новоселиця відбулися змагання з воєнізованого кросу серед учнівської молоді Новоселицької територіальної громади присвячені Дню захисників та захисниць України.

16:17 18.10.2022

Вітання з Днем захисників і захисниць України

14 жовтня - День захисників і захисниць України. Це велике державне свято, яке покликане вшанувати всіх тих героїв та героїнь, які мужньо захищають нашу рідну Батьківщину від ворогів.

08:47 14.10.2022

Відбулася IV зустріч в Академії педагогічного становлення

Відбулася IV зустріч в рамках реалізації Програми «Академія педагогічного становлення», що реалізується на базі КУ «Центр ПРПП» та орієнтована на вдосконалення професійних компетентностей новопризначеними педагогічними працівниками.

15:15 12.10.2022

Відбулася обласна гімназіада з баскетболу 3х3

06 жовтня 2022 року в м.Чернівці відбулася обласна гімназіада з баскетболу 3х3 серед учнів закладів загальної середньої освіти. У змаганнях взяло участь 29 команд, серед яких й команда Новоселицької міської територіальної громади, яку представляли вихованці КЗ «Новоселицька дитячо-юнацька спортивна школа».

16:56 11.10.2022

Відзначено кращих педагогів Буковини

02 жовтня Україна відзначила День працівників освіти. З цієї нагоди у п'ятницю, 30 вересня, Департаментом освіти і науки Чернівецької обласної військової адміністрації вшановано кращих педагогів Буковини!

14:06 05.10.2022