Робочий тиждень розпочався V онлайн-коучингом для вчителів

15 березня відбувся п’ятий онлайн-коучинг для педагогічних працівників закладів освіти, учасниками якого стали понад 100 вчителів початкових класів Новоселицької, Боянської та Мамалигівської територіальних громад.

16:03 15.03.2021

Робочий тиждень завершився четвертим онлайн-коучингом для вчителів

12 березня відбувся четвертий онлайн-коучинг для педагогічних працівників закладів освіти, учасниками якого стали 74 вчителя біології та екології, фізики та астрономії, хімії, географії та економіки, природознавства Новоселицької, Боянської та Мамалигівської територіальних громад.

16:13 12.03.2021

Результати конкурсу на посаду директора НІРЦ

Відповідно Розпорядження Новоселицької міської ради від 11 лютого 2021 року   № 20-р «Про проведення конкурсу на посаду директора  Комунальної  установи «Новоселицький  інклюзивно-ресурсний центр» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області» 11 березня 2021 року о 10:00 год. було проведено конкурс на посаду директора КУ «НІРЦ». За результатами конкурсного випробування, згідно  протоколу № 02 від 11.03.2021 року засідання  комісії, визначено  переможцем конкурсного відбору на посаду директора КУ «НІРЦ» Власову Любов Вікторівну.

11:15 12.03.2021

Відбувся третій онлайн-коучинг для вчителів

11 березня відбувся третій онлайн-коучинг для педагогічних працівників закладів освіти, учасниками якого стали 45 вчителів математики Новоселицької, Боянської та Мамалигівської територіальних громад.

17:11 11.03.2021

Онлайн-коучинги для вчителів: День другий

З метою налагодження комунікації із педагогічними працівниками та ознайомлення педагогічної громадськості із чинними нормативно-правовими актами законодавства в галузі освіти сьогодні, 10 березня 2021 року відділом освіти Новоселицької міської ради та КУ «Центр ПРПП» продовжено проведення циклу онлайн-коучингів для педагогічних працівників закладів освіти.

16:42 10.03.2021

Стартували онлайн-коучинги для вчителів

З метою налагодження комунікації із педагогічними працівниками та ознайомлення педагогічної громадськості із чинними нормативно-правовими актами законодавства в галузі освіти сьогодні, 09 березня 2021 року стартував цикл онлайн-коучингів для педагогічних працівників закладів освіти.

16:59 09.03.2021

Конкурс на посаду Директора КУ "НІРЦ"

Перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсі на посаду директора Комунальної установи «Новоселицький інклюзивно-ресурсний центр» Новоселицької міської ради Чернівецького району Чернівецької області: - Власова Любов Вікторівна

12:23 09.03.2021

207 річниця з Дня народження Тараса Шевченка

Ну що б, здавалося, слова... Слова та голос — більш нічого. А серце б’ється — ожива, Як їх почує! Ну що б, здавалося, слова... Слова та голос — більш нічого. А серце б’ється — ожива, Як їх почує!

09:25 09.03.2021

Управлінська вебінар-студія в онлайн режимі на тему: «Стратегічні цілі та пріоритетні напрями розвитку освітньої галузі Буковини у 2021 році».

Відповідно до наказу ДОН від 29.05.18 № 275 «Про організацію підготовки директорів закладів загальної середньої освіти до впровадження Концепції Нової української школи в Чернівецькій області»,  річного плану роботи ДОН на 2021 рік, з метою обговорення окремих аспектів організації освітнього процесу в закладах освіти області  26 лютого 2021 року о 10.00 відбулась управлінська вебінар-студія в онлайн режимі на тему: «Стратегічні цілі та пріоритетні напрями розвитку освітньої галузі Буковини у 2021 році». До участі в управлінській студії долучилися начальник, головні спеціалісти та інші фахівці відділу освіти Новоселицької ТГ, директори закладів загальної середньої освіти Новоселицької, Боянської та Мамалигівської ТГ, директори інклюзивно-ресурсного центру та центру професійного розвитку педагогічних працівників. Про стратегічні цілі та пріоритетні напрями розвитку освітньої галузі Буковини довела до відому учасників студії Людвига Цуркан, директор Департаменту освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації. В ході управлінської студії було заслухано та обговорено ряд питань, зокрема: -    про особливості професійного зростання педагогічних працівників в умовах сучасних законодавчих змін та реалізації Концепції Нової української школи та підтримки пілотних проєктів НУШ; -    про перспективний план моделювання мережі опорних закладів на 2021 рік; -    про алгоритм приведення у відповідність до норм чинного законодавства найменувань та установчих документів закладів загальної середньої освіти; -    про окремі аспекти замовлення документів про освіту випускникам  ЗЗСО 2021 року; -    про проведення процедур закупівель в умовах децентралізації; -    про особливості розподілу освітньої субвенції між місцевими бюджетами; -    про порядок організації інклюзивного навчання і створення ресурсних кімнат; -    про запровадження проєкту «Розроблення та впровадження освітньої програми «Розвиток місцевих громад в Україні та ЄС»».

12:26 26.02.2021

Нарада з керівниками закладів освіти

25 лютого, відбулася нарада із керівниками закладів загальної середньої освіти Новоселицької міської, Боянської та Мамалигівської сільських територіальних громад.

12:24 26.02.2021