Закриття І етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2021"

Щороку, наприкінці першого навчального семестру відбувається підведення підсумків конкурсу, в якому змагаються світочі педагогічної практики, майстри своєї нелегкої, та такої потрібної суспільству праці – вчителі закладів освіти. От і цьогоріч, 29 грудня відбулося урочисте закриття І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2021».

11:58 30.12.2020

Колегія відділу освіти

28 грудня 2020 року відбулася колегія відділу освіти Новоселицької міської ради. Під час засідання, яке відбулося в онлайн режимі було заслухано ряд актуальних для системи освіти питань, зокрема: -    про стан інформатизації освітнього процесу, рівень використання комп’ютерної техніки під час очного та дистанційного навчання; -    про створення умов для розвитку фахової майстерності педагогічних працівників; -    про стан профілактики правопорушень, злочинності та попередження насильства над дітьми в закладах освіти. Членами колегії прийнято відповідні рішення.

16:32 28.12.2020

Реєстрація для участі в пробному ЗНО-2021

Реєстрація для участі в пробному ЗНО-2021 розпочнеться 5 січня і триватиме до 19 січня включно. Кожен охочий зможе зареєструватися для участі в пробному ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

08:59 22.12.2020

08-09 грудня 2020 року за участю т. в. о. Міністра освіти і науки України Шкарлета С.М. в режимі відеоконференції на платформі ZOOM відбулась дводенна підсумкова конференція «Результати впровадження Всеукраїнського експерименту «Формування багатомовності дітей та учнів: прогресивні європейські ідеї в українському контексті» у закладах освіти Закарпатської, Запорізької, Одеської, Чернівецької областей».

13:55 09.12.2020

Пам'яті жертв голодоморів

В останню суботу листопада ми разом із українцями всього світу вшануємо пам'ять жертв голодоморів: геноциду Українського народу 1932-1933 років, голодоморів 1921- 1922, 1946-1947 років в Україні. Цього дня у Загальнонаціональній хвилині мовчання Україна схилить голови в жалобі за мільйонами людей, життя яких у мирний час обірвала голодна смерть на найродючішій у світі землі. Просимо всіх приєднатися до акції, 28 листопада о 16 годині у вікнах своїх осель засвітити свічки пам’яті за жертвами українського народу. Це знак нашої скорботи. Це святий вогник, який зігріє душі загиблих. Це світло очищення задля нашого майбутнього. Прийміть до себе в душу краплю світла, тепла, добра, любові, адже тільки любов’ю до ближнього свого ми подолаємо зло. Голодомор – сумна і страшна сторінка української історії. Вшануймо пам’ять мільйонів синів і доньок України, мільйонів невинних людей - наших земляків, без жалю винищених Голодомором! Вічна пам'ять загиблим і вічна слава Україні!

16:00 27.11.2020